Menü Kapat

Arçelik Kombi Tamiri

Arçelik Kombi bakımı sadece yetkili servisler tarafından yapılır. Arçelik Kombi bakımı sırasında ilk olarak cihazın çalışması izlenerek aksaklık ya da arızalar giderilir. Sonrasında yanma odası, kalorifer filtresi, brülör, elektrotlar ve gaz meme gözenekleri gibi pek çok parçanın temizliği yapılır. Cihazın suyu tamamen boşaltılıp tekrar doldurulur. Genleşme tankı ve hava basıncı kontrolleri yapılır. Son olarak cihazın çalışması tekrar izlenerek herhangi bir aksaklık olmadığından emin olunur. Oldukça kapsamlı bir işlem olan kombi bakımı, cihazınızın verimli, güvenli ve ekonomik çalışması için son derece önemlidir.

 

Arçelik Kombi bakımında gaz kaçağı olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kombinin sayaçları kontrol edilmelidir. Belli aralıklarla kontrol edilerek herhangi bir tehlikeye karşı önlem alınmış olur. Kombi patlaması yangına neden olmaktadır. Evde yaşayanların hayatını tehlikeye atan bu durumla karşılaşmamak için dikkat etmek gerekir. Arçelik Kombi eğer tamir edilemeyecek durumdaysa kombinin değiştirilmesi önerilmektedir. Bu konuda uzman kişiler yardımcı olmaktadır. Son olarak kombi işi tecrübe işidir bilgi birikim doğru kişiler, ile işi uzmanına yaptırmak gerekir. Bu konuda firmamızla irtibata geçip destek ve yardım talep edebilirsiniz. Gerek Arçelik kombi tamirinde bakım ve onarımın,da firmamız sizlere gerekli desteği sunacaktır. Bir telefon kadar yakınız daha detaylı bilgi ve randevu için, bizleri arayabilir yada ulaşabilirsiniz. 7/24 sizlere destek için çalışıyoruz.

 

Arçelik Kombilerin giderilebilecek arızaları söz konusu olduğunda, kombi markalarında uzman olan ekiplerimiz sorunsuz bir analiz sürecinden sonra kombiniz tamir edilecek durumdaysa tamir işlemini gerçekleştirmektedir. Gereksiz masrafa girmenizi önleyen ekiplerimiz, her zaman en ekonomik şekilde servis ve tamir işlerinizi halleder.

tabela fiyatları

Yılların deneyimini ve güvenini sunduğumuz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarınızı bir bakışta anlayan ekiplerimiz, her zaman çözüm odaklı hizmet vermekte ve zaman kaybına mahal vermemektedir.